Autor Wypowiedź
Erotyki, erotyki..

Już czternastego lutego – oczywiście w Walentynki - Śląska Strefa Gender opublikuje zestaw utworów lirycznych o tematyce miłosnej, złożony z nadesłanych przez Was wierszy.
Jako, że erotyk za językowym wyrafinowaniem (na takie wyrafinowanie liczymy), kryje miłość zmysłową, głębię, intensywność uczuć, pasję ... , czeka nas (mamy nadzieję) walentynkowy wieczór poetycki z wypiekami na twarzy.

Czekamy na wiersze pod adresami gender@gender.pl oraz literatura@gender.pl

Mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zwiedziecie!

Ubiegłoroczny zestaw wierszy miłosnych pod linkiem –
http://www.gender.pl/readarticle.php?article_id=296

12 stycznia 2014, 20:03:37
Nie róbcie nam tego.

Ale jak już musicie, to nie zapomnijcie, że debiutem roku są "Puste Muzea". I podobno to książka pełna erotyków. Autorka na pewno zgodzi się na publikację, a ja przy piwku dla beki poczytam.

12 stycznia 2014, 20:55:51
Sądzę, że jeśli ktoś narzeka na poziom otwartego zestawu, to powinien zacząć od samodzielnego polepszenia go. Z reguły tak się robi.

12 stycznia 2014, 22:24:36
Ja coś podeślę;)

12 stycznia 2014, 22:34:00
Przyznaję się BEZ BICIA, Moniko, masz rację.

12 stycznia 2014, 22:45:24
Ano, ja też narzekałam na poziom tamtegorocznego zestawu, więc teraz czuję się zobowiązana. I obawiam się, że - biorąc pod uwagę, że to erotyki - mogłabym go jeszcze pogorszyć, ale co najwyżej nie przejdzie selekcji:D

12 stycznia 2014, 22:54:48
Wybieramy wiersze z nadesłanych propozycji. Przeważanie większość zostaje opublikowana. Natomiast nie publikujemy debiutów roku, jeśli sam autor nie jest tym zainteresowany.

15 stycznia 2014, 12:05:07
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się